Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 18/7 η κλήρωση του Κυπέλλου Γυναικών. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής:
Α/Α
|
ΟΜΑΔΕΣ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
|
Α/Α
|
ΟΜΑΔΕΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
|
Α/Α
|
ΟΜΑΔΕΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
|
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
|
ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ
|
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
| |||
Ζ.Α.Ο.Ν.
|
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
|
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
| |||
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
|
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.-ΔΑΦΝΗΣ
| |||
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
|
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
|
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
| |||
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
|
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
|
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
| |||
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
|
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
|
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
| |||
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
|
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
|
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
| |||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
|
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
|
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
| |||
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
|
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
|
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
| |||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
|
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
|
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
| |||
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
|
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒ/ΝΩΝ
|
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
| |||
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
|
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
| ||||
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
| |||||
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
| |||||
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
| |||||
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
| |||||
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
| |||||
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
| |||||
AO ΤΡΙΤΩΝ
|
Α΄ΦΑΣΗ-1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 19/9/2012
Α/Α
| |
ΚΛ.
|
ΚΛ.
| | |
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Θ |
18
|
-
|
15
| ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | |
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ Θ. |
17
|
-
|
08
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. | |
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ |
09
|
-
|
10
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 | |
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ |
01
|
-
|
07
| ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | |
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ |
14
|
-
|
11
| ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ |
Α΄ΦΑΣΗ-2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 23/9/2012
Α/Α
| |
ΚΛ.
|
ΚΛ.
| | |
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ |
19
|
-
|
13
| ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ | |
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ |
06
|
-
|
31
| ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ | |
|
Ν2
|
-
|
26
| ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ | |
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛ.ΠΑΛ. |
28
|
-
|
Ν4
| | |
ΑΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ |
16
|
-
|
24
| ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΑΟΝΝΝΕ |
22
|
-
|
20
| ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ | |
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ |
21
|
-
|
04
| ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ | |
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ |
27
|
-
|
Ν3
| | |
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ |
12
|
-
|
02
| ΖΑΟΝ | |
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒ/ΝΩΝ |
30
|
-
|
Ν5
| | |
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛ.
|
29
|
-
|
25
| ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
|
23
|
-
|
03
| ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | |
Ν1
|
-
|
05
|
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
|
Β΄ΦΑΣΗ-1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 26/9/2012
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ |
39
|
-
|
40
| ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | |
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
35
|
-
|
Ν2
| | |
|
Ν10
|
-
|
34
| ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑ | |
|
Ν8
|
-
|
Ν6
| | |
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ |
36
|
-
|
Ν11
| | |
|
Ν7
|
-
|
Ν12
| | |
|
Ν5
|
-
|
Ν9
| | |
|
Ν3
|
-
|
38
| ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ | |
|
Ν4
|
-
|
41
| ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ | |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
33
|
-
|
Ν1
| | |
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ |
42
|
-
|
Ν13
| | |
ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ |
32
|
-
|
37
| ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
Β΄ΦΑΣΗ-2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 30/9/2012
|
Ν12
|
-
|
Ν11
| | |
|
Ν3
|
-
|
Ν4
| | |
|
Ν9
|
-
|
Ν8
| | |
|
Ν6
|
-
|
Ν10
| |
Β΄ΦΑΣΗ-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 3/10/2012
|
Ν15
|
-
|
Ν13
| | |
|
Ν2
|
-
|
Ν5
| | |
|
Ν16
|
-
|
Ν1
| | |
|
Ν14
|
-
|
Ν7
| |
Β΄ΦΑΣΗ-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
Ν17
|
-
|
Ν19
| | |
|
Ν18
|
-
|
Ν20
| |
ΤΕΛΙΚΟΣ
|
Ν21
|
-
|
Ν22
| |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου